wycieczki

 

17.01.18 godz.10.00

iBedeker gr.Mrówek
„Droga królewska” cz.II

10.01.18 godz.10.00

iBedeker gr.Mrówek
„Droga królewska”cz.I

12.12.17 godz.9.30

wyjście grupy Pszczółek
„Odkrywamy pradawną Afrykę”(Muzeum archeologiczne)

08.12.17godz.9.30

wyjście grupy Mrówek
„Odkrywamy pradawną Afrykę”(Muzeum archeologiczne)

 

04.12.17

wyjazd całego przedszkola

Fabryka elfów

 

01.12.17 godz.9.30

wyjście grupy Biedronek
„Odkrywamy pradawną Afrykę”(Muzeum archeologiczne)

15.11.17 godz.10.00

iBedeker gr.Mrówek
„Dzielnice Gdańska”

15.11.17 godz.10

wyjście grupy Biedronek
„W królestwie”(Ratusz)

8.11.17 godz.10.00

wyjście grupy Mrówek
„W królestwie” (Ratusz)

26.10.17 godz.10.00

wyjście grupy IV
„W kantorze kupca” (Żuraw)

 

17.10.17 godz.10

iBedeker gr. Pszczółek
„Dzielnice Gdańska”

 

04.10.17 godz. 10.00

wyjście grupy Biedronek
„Legendy Gdańskie”(Dom Uphagena)

 

04.10.17 godz.10.00

wyjście grupy Pszczółek
Spacer po Gdańsku

03.10.17 godz.9.30

wyjście grupy Mrówek
„Marynarzu na statek”(NMM)

 

27.09.17 godz.10.00

wyjście grupy Mrówek
„Legendy Gdańskie” (Dom Uphagena)

25.09.17 godz.9.30

wyjście grupy Biedronek
„Marynarzu na statek”(NMM)

21.09.17 godz.10.00

wyjście grupy Pszczółek
Spichlerze na Ołowiance

01.06.17

wycieczka do Bolesławowa

wszystkie grupy

12.04.17 godz.9.00

wyjście grup

Mrówek
Pszczółek
Motyli
„Baloniarze”( Teatr Miniatura)

13.03.17 godz.09.30

wyjście grupy Motyli

Koty na Płoty

01.02.17 godz.09.30

wyjście grupy Mrówek
„Życie portu” (NMM)

04.01.17 godz.09.30

wyjście grupy Motyli
warsztaty w „Koty na Płoty”

14.12.16 godz.10.00

wyjście grupy Mrówek
„Panienka z okienka” (Dwór Artusa)

16.11.16 godz.10.00

wyjście grupy Mrówek
„Gdańsk oczyma Dyla Sowizdrzała” (Dwór Artusa)

24.10.16 godz. 9.30

wyjście grupy Motyli
warsztaty w „Koty na ploty”

22.10.16 godz. 10.00

wyjście grupy Mrówek
„W królestwie” (Ratusz)

17.10.16 godz. 9.30

wyjście grupy Pszczół
warsztaty w „Koty na płoty”

10.10.16 godz.9.30

wyjście grupy Mrówek
warsztaty w „Koty na płoty”

26.09.16 godz.9.30

wyjście grupy Motyli
warsztaty filcowania z „Koty na płoty”

20.09.16 godz.9.30

wyjście grupy Pszczółek
warsztaty filcowania z „Koty na płoty”

19.09.16 godz. 9.30 

wyjście grupy Mrówek
warsztaty filcowania z „Koty na płoty”

szlaczek

24.06.16 godz.08.30

wyjście grupy III
Podróże Pana Kleksa (Centrum Hewelianum)

03.06.2016

WYCIECZKA DO ZOO

wszystkie grupy

09.00 wyjazd grup Biedronki i Mrówki

10.00 wyjazd grup Motyle i Pszczoły


19.05.16 godz.10.30

wyjście grupy III

„FIZYKA DLA SMYKA”
warsztaty w ramach Pomorskiego Festiwalu Nauki organizowanego przez PG.

13.05.16 

wyjście grupy III
Park Oliwski i prezentacja organów katedry

19.04.16 godz 10.00

wyjście grupy III
 Legendy Gdańskie – spacer z przewodnikiem

12.04.16 godz. 09.00

wyjście grupy III
Bursztynowe legendy (Muzeum Bursztynu)

08.03.16 godz.09.30

wyjście grupy III
Jak się żyło w średniowiecznym Gdańsku (Błękitny Baranek)

19.02.16 godz.09.30

wyjście grupy III
Historia jednego garnka (Muzeum Archeologiczne)

09.02.16 godz. 10.00

Pizza Dominium (warsztaty)
wyjście grupy III

szlaczek

04.12.2015
Fabryka Świętego Mikołaja
wycieczka dla wszystkich grup
13.00 grupy młodsze
13.30 grupy starsze

17.11.15 godz.09.30
wyjście grupy III
Rycerze na wakacjach (Dwór Artusa)

13.10.15 godz.09.30
wyjście grupy III
Zawody dawnego Gdańska (Ratusz Główny )

23.09.2015 godz. 10.00
wyjście grupy II i III
Teatr Miniatura „Piotruś Pan”

07.10.14 godz.9.30
wyjście grupy IV
Zwiedzanie Teatru Wybrzeże

 09.10.14 godz.9.30
wyjście grupy III
Jak żyło się w średniowiecznym Gdańsku (Błękitny baranek)

 29.10.14 godz.9.30
wyjście grupy III
Zwiedzanie Teatru Wybrzeże

18.11.14 godz.9.30
wyjście grupy III
W Królestwie  ( Ratusz)

20.11.14 godz.9.30
wyjście grupy IV
Mieszkańcy dawnego Gdańska (Ratusz)

16.12.14 godz.9.30
wyjście grupy IV
Życie portu (NMM)

17.12.14 godz.9.30
wyjście grupy III
Gdańsk oczyma Dyla Sowizdrzala (Dwór Artusa)
(zamieniono na Lekcję świąteczną w Ratuszu)

19.02.2015 godz.09.30
wyjście grupy IV
Wszędzie dobrze, ale w domu (Uphagena) najlepiej

25.02.2015 godz.09.30
wyjście grupy III
Z marynarzem Motławkiem po statku (NMM)

12.03.2015 godz.09.30
wyjście grupy II
Pierwsza wizyta w kinie (Multikino)

24.03.2015 godz.09.30
wyjście grupy IV
Historia jednego garnka ( Muzeum Archeologiczne)

25.03.2015 godz. 09.30
wyjście grupy III
Gdańsk oczyma Dyla Sowizdrzała ( Dwór Artusa)

09.04.2015 godz.09.30
wyjście grupy III
Pierwsza wizyta w kinie (Multikino)

16.04.2015 godz.09.30
wyjście grupy IV
Pierwsza wizyta w kinie (Multikino)

23.04.2015 godz. 10.00
wyjście grupy II
Mini chemik (Edu Park)

27.04.15 godz. 09.20
wyjście grupy II
Zwiedzanie zajezdni tramwajowej we Wrzeszczu

29.04.15 godz.09.20
wyjście grupy I
Zwiedzanie zajezdni tramwajowej we Wrzeszczu

07.05.2015 godz.10.00
wyjście grup II,III,IV
Siedmiu krasnoludków (Miniatura)

11.05.2015 godz. 10.00
wyjście grupy III
Mini chemik (Edu Park)

22.05.2015 godz. 10.00
wyjście grupy II
warsztaty Cztery łapy (UG WPiA aula)

25.05.2015 godz.10.15
wyjście grupy III
Zwiedzanie zajezdni tramwajowej we Wrzeszczu

27.05.2015 godz.10.15
wyjście grupy IV
Zwiedzanie zajezdni tramwajowej we Wrzeszczu

02.06.2015 godz.09.15
wyjście grupy II
Wystawa budowli z klocków Lego

22.06.2015 godz. 08.00-15.00
wszystkie grupy
akwarium Gdyńskie
(szczegóły w ogłoszeniach na tablicach grup)